FARNÍ TÁBOR

Kdy: 14. – 16. 10. 2022

Kde: Orlovna Vizovice

Cena: 400 Kč

Pro koho je tábor určen: pro všechny naše táborové děti

Co tě na potáborku čeká?

Setkání s táborovými kamarády, zábavné hry, sportovní aktivity, večerní kino, duchovní program, společenství věřících, přátelská atmosféra, skvělí vedoucí, ale hlavně spousta zábavy.

Jak a kde se můžeš přihlásit?

Přihlašování na potáborko probíhá prostřednictvím táborového emailu: tabornici.myslocovice@gmail.com, nebo u Lucie Hejníkové na tel. č. 732 189 311

Kdo pojede z vedoucích?

Určitě se můžeš těšit na Lucku, Dana, Amču, Elišku, Monču, Elišku, Paťu, Adélku

Více informací: u hl. vedoucí Lucie Hejníkové (tel. 732 189 311), na emailu tabornici.myslocovice@gmail.com

Moc děkujeme všem obcím naší farnosti, obchodním společnostem a našim farníkům, kteří nás každoročně podporují finančně, materiálně i modlitbou.

Pokud byste nás chtěli podpořit i Vy, můžete poslat libovolnou částku na farní účet s poznámkou “Farní tábor”, či se domluvit s Luckou Hejníkovou na uzavření darovací smlouvy nebo materiální podpoře.