FARNÍ TÁBOR

prani2021

Letní křesťanský tábor naší farnosti

Farní tábory mají v naší farnosti dlouholetou tradici. Současná parta vedoucích v čele s Lucií Hejníkovou ho pro děti připravuje již pošesté.

Kdy: 16. – 23. 7. 2022

Kde: Letní ubytovna U Zajíčka v obci Podolí (Hostýnské vrchy)

Kapacita: 42 dětí

Cena: 2 200 Kč

Pro koho je tábor určen: pro všechny školou povinné

Co tě na táboře čeká?

Logické, strategické, sportovní hry, vědomostní kvíz, scénky, výtvarné aktivity, večerní kino, duchovní program, společenství věřících, přátelská atmosféra, skvělí vedoucí, ale hlavně spousta zábavy.

Jak a kde se můžeš přihlásit?

Přihlašování na tábor ještě nebylo zahájeno. Vše se předem dozvíš v ohláškách. Informace také půjdou emailem všem rodičů dětí, kteří se tábora zúčastnili v loňském roce. A navíc se objeví na Facebooku a Instagramu našeho tábora. Tak nás neváhej sledovat! 😊

Počet volných míst: 42

Více informací: u hl. vedoucí Lucie Hejníkové (tel. 732 189 311), na emailu tabornici.myslocovice@gmail.com

Moc děkujeme všem obcím naší farnosti, obchodním společnostem a našim farníkům, kteří nás každoročně podporují finančně, materiálně i modlitbou.