FARNÍ TÁBOR

Letní křesťanský tábor naší farnosti

Farní tábory mají v naší farnosti dlouholetou tradici. Současná parta vedoucích v čele s Lucií Hejníkovou ho pro děti připravuje již popáté.

Kdy: 17. – 24. 7. 2021

Kde: Skautská základna Domašov nad Bystřicí

Kapacita: 48 dětí

Cena: 2 000 Kč

Pro koho je tábor určen: pro všechny školou povinné

Co tě na táboře čeká?

Logické, strategické, sportovní hry, vědomostní kvíz, scénky, výtvarné aktivity, večerní kino, duchovní program, společenství věřících, přátelská atmosféra, skvělí vedoucí, ale hlavně spousta zábavy.

Jak a kde se můžeš přihlásit?

Přihlašování na tábor bude zahájeno v pondělí 1. 3. 2021. Vše se předem dozvíš v ohláškách. Informace také půjdou emailem všem rodičů dětí, kteří se tábora zúčastnili v loňském roce. A navíc se objeví na Facebooku a Instagramu našeho tábora. Tak nás neváhej sledovat! 😊

Počet volných míst: 0 (kapacita tábora byla naplněna)

Více informací: u hl. vedoucí Lucie Hejníkové (tel. 732 189 311), na emailu tabornici.myslocovice@gmail.com

Potáborko 2021

Potáborko pro všechny táborové děti se jako v předcházejících letech uskuteční na faře v Tlumačově v termínu 17. – 19. září 2021.

Jak se přihlásit na potáborko?

Přihlásit se můžeš přes email tabornici.myslocovice@gmail.com nebo na tel č. 732189311 u hl. vedoucí Lucie Hejníkové

Moc děkujeme všem obcím naší farnosti, obchodním společnostem a našim farníkům, kteří nás každoročně podporují finančně, materiálně i modlitbou.