FARNÍ TÁBOR

Letní křesťanský tábor naší farnosti

Farní tábory mají v naší farnosti dlouholetou tradici. Současná parta vedoucích v čele s Lucií Hejníkovou ho pro děti připravuje již pošesté.

Kdy: 16. – 23. 7. 2022

Kde: Letní ubytovna U Zajíčka v obci Podolí u Valašského Meziříčí

Kapacita: 42 dětí

Cena: 2 400 Kč

Pro koho je tábor určen: pro všechny školou povinné

Co tě na táboře čeká?

Logické, strategické, sportovní hry, vědomostní kvíz, scénky, výtvarné aktivity, večerní kino, duchovní program, společenství věřících, přátelská atmosféra, skvělí vedoucí, ale hlavně spousta zábavy.

Jak a kde se můžeš přihlásit?

Přihlašování na farní tábor bylo spuštěno. Stačí vyplnit přihlášku a poslat ji na táborový mail (tabornici.myslocovice@gmail.com) nebo předat některému z vedoucích 🙂

Počet volných míst: tábor je plně obsazen 🙂

Kdo pojede z vedoucích?

Letošní tábor připravuje tým vedoucích ve složení: Amča, Eliška, Paťka, Kačka, Áďa, Míša, Simča, Monča, Dan, Vojta, Tom, Ondra, Paťa a Tonda

Také se můžeš těšit na Rozárku, Elišku, Anetku, Barču a Zdendu

O všechny bolístky se bude stejně jako loni starat Evča Brázdilová

Více informací: u hl. vedoucí Lucie Hejníkové (tel. 732 189 311), na emailu tabornici.myslocovice@gmail.com

Moc děkujeme všem obcím naší farnosti, obchodním společnostem a našim farníkům, kteří nás každoročně podporují finančně, materiálně i modlitbou.

Pokud byste nás chtěli podpořit i Vy, můžete poslat libovolnou částku na farní účet s poznámkou “Farní tábor”, či se domluvit s Luckou Hejníkovou na uzavření darovací smlouvy nebo materiální podpoře.